---OLSENKY---

ČAU

19. dubna 2007 v 19:56 | Verick
Jak se vám všem vede mi skvěle Olsenky jsou supeeeeeeeeeeer

Olsenky

24. března 2007 v 19:56 | Verick
Pohádkově bohatá dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen (20) se ve světě šoubyznysu neztratí.
Mají svoji firmu, kde prodávají co mohou, od kosmetiky až po ložnice. Jsou vyhledávanými mladými herečkami a pohybují se v modelingu. Tak není divu, že získaly na devátém ročníku Annual ACE Awards nejprestižnější módní cenu za přínos módě v roce 2005.
To však není všechno. Americký módní portál fashtastic.net vyhlásil nejlépe oblékanou celebritu roku 2005. V tomto případě dvě nejlépe oblékané hvězdy světa a těmi se stala dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen. Obě sestry mají prostě svůj osobitý styl.

Mají talent i miliony

24. března 2007 v 16:42 | Verick
Ashley a Mary-Kate Olsen
Vydělávají:40 milionů dolarů ročně(856 milionů Kč)
Čím prorazily: Seriálem Plný dům, kde se objevily v devíti měsících! V roli se střídaly až od roku 1995, kdy založily produkční společnost Dualstar. Tehdy jim bylo pouhých osm let. V tom samém roce přišel společný debut Malé dohazovačky... Od té doby, na co sáhnou, to se jim daří. A to se holky narodily v pátek třináctého! Patří k vyhledávaným herečkám, spisovatelkám, návrhářkám a podnikatelkám. Provozují restauraci v Los Angeles i s pekárnou, kde nakupuje třeba Jennifer Lopez. Jejich značka Mary-KateandAshley prodává kosmetiku, parfémy, oblečení, nejrůznější doplňky. ale i ložnice! Všechno Olsenky samy navrhují! každá má ale svůj sen. Ashley chce být režizérkou, Mary-Kate touží obléknout žokejský dres a rajtky. "Někdy si myslím, že bych mohla dělat třeba něco vlastního," zvažuje Ashley. Ať už holky zůstanou spolu, nebo se jejich cesty rozdělí, ve světě se ani jedna neztratí.
ZDROJ: TV Blesk

WOW 100 článků

23. března 2007 v 21:59 | Verick
WOW právě píšu svůj 100 článek no sice to není moc, ale je to dost na to že jsem si tento blog založila teprve včera!!!!!!!!!!!!
Vlastně je to takové menší výročí a proto sem dávám spešl fotečku:

Na úvod k Olsenkám

22. března 2007 v 13:54 | Verick
Takže jako můj 1. článek bude na úvod k Olsenkám. (Já už jsem měla blog, byl to werushkasky.blog.cz ale zrušila jsem si ho a teď si zakládám nový a to: verickuv.blog.cz.)
Ale zpátky k Olsenkám. Ptáte se proč zrovna o Olsenkách??? Je to jednoduché, Olsenky jsou moje oblíbené herečky a jsou fakt super
 
 

Reklama